SOSYAL SORUMLULUK

İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

 

 

Fox Tv "Kaybolan Çiçekler" programında konuk olan Ercan Gündeş'i, merkezimiz doktorlarından

Op.Dr. Mustafa Üzeyir muayene ederken..

 

"ÇOCUKLARDA GÖRÜLEN DİL, KONUŞMA  BOZUKLUKLARI ve ÇÖZÜMLERİ" KONULU SEMİNER

Çocuklara ve ailelerine bu sorunları aşmalarında yardımcı olabilmek amacıyla öğretmenlere yönelik olarak Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Neşe Öztürk tarafından düzenlenen "Çocuklarda görülen dil,konuşma bozuklukları ve çözümleri" konulu seminerimizden kareler.

 

TÜRK RİNOLOJİ KONGRESİ ve ULUSAL OTOLOJİ NÖROOTOLOJİ KONGRESİ

21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Türk Rinoloji Kongresi ve Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresinde merkezimiz doktorlarından Op. Dr. Mustafa Üzeyir katılmış bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALK TV RADYO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER KOLEJİ SAĞLIK TARAMASI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

İTİM SEMİNERİ

Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında hekimlerimizden Op. Dr. Orhan Altıntaş tarafından ÖZEL BİZİM ÇOCUKLARIMIZ Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 'nde eğitim gören çocuklarımıza ve ailelerine eğitim seminerleri verilmiştir.

 

  

 

ENT, National Geographic Society Üyeliği

1988 yılında, coğrafya bilgisinin yaygınlaştırılması, dünya çapında araştırma ve keşiflerin teşviki için kurulmuş bilim ve eğitim kurumuna değer katmaktan onur duyuyoruz.

 

 

 

TEMA VAKFI DESTEĞİ

TEMA VAKFI 'nın yeryüzünün çölleşmesini önlemek amacıyla verdiği mücadeleye destek olabilmek ve bu vesile ile yatarak tedavi gören hastalarımıza "Geçmiş Olsun Dileklerimizi" iletebilmek için ENT Kulak Burun Boğaz- Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi ekibi olarak fidan bağışında bulunuyoruz.

Sizinle beraber yaşayacak ormanımızda doğanın yeşilinin eksilmemesi dileğiyle.

 

LC WAIKIKI ÇALIŞANLARINA SEMİNER

ENT Tıp Merkezi doktorlarından KBB Uzmanı Op. Dr. Mustafa ÜZEYİR, LC Waikiki çalışanlarına "Grip, Tedavi Yöntemleri ve Korunma Yolları" hakkında bilgilendirici seminer verdi.

ÜCRETSİZ OTOPARK ve VALE HİZMETİ
(Kapalı otoparka LPG'li araç alınmaz.)